Bay Kurbağa

Bay Kurbağa, Sita ve arkadaşları ile zaman zaman kurbağaya dönüşen öğretmenleri Bay Frans’ın maceralarını konu alıyor.

Paul van Loon'un çok satan aynı isimli kitabından uyarlanan Bay Kurbağa, rollerin alışılmışın dışında dağıldığı fantastik bir dünyada geçiyor. 5 Nisan 2019
Uzman Pedagog Zeynep Temizer Atalar

Paul van Loon'un çok satan aynı isimli kitabından uyarlanan Bay Kurbağa, Sita ve arkadaşları ile zaman zaman kurbağaya dönüşen öğretmenleri Bay Frans’ın maceralarını konu alıyor.

Veteriner annesi gibi hayvanlara meraklı olan Sita, her ‘kurbağa’ denildiğinde dönüşüm geçiren öğretmeninin bu sıra dışı durumu ile son derece yakından ilgileniyor. Arkadaşlarının da yardımıyla öğretmenini elinden geldiğince tehlikelerden korumaya çalışıyor.


Okulun yeni müdürü Bay Stork’un varlığı işleri biraz daha zorlaştırıyor. Her hatayı defterine yazan kuralcı Bay Stork, üst üste gelen vukuatları sebebiyle Bay Frans’ı okuldan atmakla tehdit ediyor. Müdürün sonradan ortaya çıkan sırrı ise, durumu daha da karmaşık bir hale getiriyor.

Rollerin alışılmışın dışında dağıldığı fantastik bir dünyada geçen film; kimsenin mükemmel olmadığını, herkesin hata yapabileceğini, dostluğun, dayanışmanın ve sevdiklerimize vakit ayırmanın önemini bir kez daha hatırlatıyor.

Bu eğlenceli ve samimi filmi, ailenizle birlikte keyifle izleyebilirsiniz. Öncesinde bu haftalık patlamış mısır yerine sıcacık ev yapımı kek veya soyulmuş salatalık hazırlamayı düşünebilirsiniz.

İyi seyirler…Önemli Hatırlatma: Bu içerik ilgili uzman danışman tarafından izleyicilerimizi bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Kendinizin veya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili her konuda, bir tıp doktoruna veya çocuk eğitimi ve psikolojisi alanında çalışan uzmanlara danışmanızı tavsiye ederiz.

YORUMUNUZ / GÖRÜŞÜNÜZ

MESAJINIZ GÖNDERİLİYOR,
LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

MESAJINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. MESAJLARINIZ SAYFAMIZDA YAYIMLANMAYACAKTIR. YALNIZCA İÇERİK GELİŞTİRME AMAÇLI DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

FORMDAKİ BAZI BİLGİLER EKSİK.
LÜTFEN GİRDİĞİNİZ BİLGİLERİ GÖZDEN GEÇİRİRMİSİNİZ...

GÖNDER