TRT Çocuk Kahramanları Her Yerde!

Sevilen çizgi filmlerimiz "Kare, Rafadan Tayfa, Elif'in Düşleri, İbi ve Biz İkimiz" Aralık ayı boyunca müzikal gösterileriyle Türkiye'yi dolaşıyor.

Sevilen çizgi filmlerimiz "Kare, Rafadan Tayfa, Elif'in Düşleri, İbi ve Biz İkimiz" Aralık ayı boyunca müzikal gösterileriyle Türkiye'yi dolaşıyor. 15 Aralık 2017
Çocuk TRT
Elif'in Düşleri

15 Aralık 25 Aralık 
Ankara, Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Elazığ, Kahramanmaraş, Adıyaman

Elif'in Düşleri, müzikal gösterisiyle hayranları ile buluşuyor. Selim, Salih Dede ve sürpriz karakterler sizleri de düşlerine davet ediyor.


Rafadan Tayfa - Türkiye'dir Burası

15 Aralık - 01 Ocak 
Kocaeli, İstanbul, Bursa, Samsun, Amasya, Ankara

Rafadan Tayfa "Türkiye'dir Burası" Çocuk Müzikali, meraklılarını bekliyor. “TÜRKİYE’DİR BURASI MÜZİKALİ” eşsiz dansları, görsel şölenleri, güçlü sahne prodüksiyonu ve tabii ki sahnede canlı olarak göreceğiniz RAFADAN TAYFA üyeleri ile sizleri bekliyor. Arkadaşlar sürpriz.. Türkiye’de ilk kez müzikalden hemen önce oynanacak interaktif dijital oyunlarla sizlerleyiz.


Kare Takımı Dodoki'ye Karşı

24 Aralık - 10 Şubat
İstanbul, Kırklareli, Sakarya, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa

Kare Takımı kahramanları, "Kare Takımı Dodoki'ye Karşı" müzikaliyle sahneye çıkıyor.
Pengi’nin hep yaptığı sakarlıklara bir yenisi daha ekleniyor. Artık tüm çocuklar internet ile tüm bilgisayarlara, tabletlere erişebilen bir bilgisayar oyunu ve oyunun kahramanı Dodoki’nin etkisi altındadır. Bu bilgisayar oyunu hızla tüm çocukların davranışlarını değiştirir. Dodoki oynandıkça daha çok güçlenmektedir.
Kare Takımı Dodoki’ye karşı müzikli oyunu, birbirinden güzel müzikleri, dansları ve çizgi filmden taşan macerayı sahneyle buluşturuyor. 
Kuti, Aypa, Rupi, Enda, Pengi, Keçe ve Dodoki nin sahnelediği çizgi filmli müzikal tiyatroyu sakın kaçırma.


İbi-Baldiyar'da Yeni Serüven

23 Aralık 14 Ocak 
İstanbul, Rize, Trabzon, Ordu

İbi-Baldiyar'da Yeni Serüven müzikalinde kahramanlarımız İbi ile Tosi; her yeni günün yeni masallarla doğduğu Baldiyar masal evreninde keşif yolculuğuna çıkarlar. Bugüne kadar adını hiç duymadığımız canlıların yaşadığı Baldiyar’da şakacı ağaçlar arasından geçerek Saklı Kıta haritasının devamını bulmak istemektedirler. İbi ve Tosi karşılarına çıkan sorunları çözerken matematik bilgilerini ve problem çözme yeteneklerini kullanır, farklı bakış açıları geliştirerek eğlenceli ve pratik çözümler üretirler. Heyecan ve eğlence dolu serüvenlerinde onları takip eden iki arkadaşları daha vardır. Hoppa ve Pumba, tıpkı İbi ve Tosi gibi Baldiyar’ı keşif yolculuğuna çıkmışlardır. Bu iki kafadar, her seferinde oyunbazlıkları nedeniyle düştükleri zor durumdan kurtulmayı başarırlar.


Biz İkimiz Arda ile Ceren Müzikali

23 Aralık - 10 Ocak 
Tekirdağ, Sakarya, Trabzon, Rize, Çorum, Yozgat, Erzincan

TRT Çocuk'un çizgi filmi Biz İkimiz'in sevilen karakterleri Arda ile Ceren tiyatro sahnesinde.Arda ile Ceren sevimli arkadaşları kedi, köpek ve kaplumbağa ile izleyicilerine interaktif olarak sahnelenecek bir gösteri ile keyifli dakikalar yaşatacaktır.Önemli Hatırlatma: Bu içerik ilgili uzman danışman tarafından izleyicilerimizi bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Kendinizin veya çocuğunuzun sağlığı ile ilgili her konuda, bir tıp doktoruna veya çocuk eğitimi ve psikolojisi alanında çalışan uzmanlara danışmanızı tavsiye ederiz.

YORUMUNUZ / GÖRÜŞÜNÜZ

MESAJINIZ GÖNDERİLİYOR,
LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

MESAJINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. MESAJLARINIZ SAYFAMIZDA YAYIMLANMAYACAKTIR. YALNIZCA İÇERİK GELİŞTİRME AMAÇLI DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

FORMDAKİ BAZI BİLGİLER EKSİK.
LÜTFEN GİRDİĞİNİZ BİLGİLERİ GÖZDEN GEÇİRİRMİSİNİZ...

GÖNDER